شرایط ارسال
ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. مجموعه کالابالا بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

روش ارسال کالا از فروشگاه کالابالا به 6 طریق صورت می پذیرد که هزینه بعضی از روشهای ارسال به عهده مشتری می‌باشد :

نکته: کالاها بصورت پیش فرض برای سراسر کشور (غیر از شهر های استان خوزستان) با پست پیشتاز ارسال می گردند و برای استفاده از هر کدام از روشهای ارسال با پشتیبانی فروش هماهنگ نمایید.

مهم: با توجه به محدودیت پست پیشتاز به حداکثر مبلغ 20 میلیون تومان برای سقف خسارت، لطفا برای کالاهای بیش از مبلغ 20 میلیون تومان از روشهای جایگرین (تیپاکس و چاپار) با بیمه کامل تر استفاده نمایید. مسولیت خسارت کالای آسیب دیده با توجه به بیمه بودن کالاها به عهده شرکت های حمل و نقل است.

پست پیشتاز
ارسال کلیه سفارش هایی که در کالابالا انجام می شود از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می پذیرد . زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 3 تا 7 روز زمان می برد .

تیپاکس
شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی می باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند. زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق تیپاکس بسته به محدوده جغرافیایی تقریبا 1 تا 3 روز زمان می برد . در این مورد کالا با درخواست شما برای ارسال سریعتر پس کرایه می گردد و کالابالا هزینه بسته بندی و ارسال داخلی تا شرکت حمل و نقل را پرداخت می کند.

ارسال هوایی

ارسال کالا توسط شرکت های حمل و نقل هوایی در صورتی امکان پذیر می باشد که در شهر شما یا نزدیکترین شهر به شما فرودگاه جهت ارسال وجود داشته باشد. در این روش ارسال کالا فوق العاده سریعتر بدست شما می رسد و کالابالا هزینه بسته بندی و ارسال داخلی تا شرکت حمل و نقل را پرداخت می کند.

چاپار
شرکت خصوصی چاپار به‌منظور ارسال برای شهرهایی می باشد که دارای دفاتر چاپار هستند. زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق سرویس چاپار بسته به محدوده جغرافیایی تقریبا 1 تا 3 روز زمان می برد . در این مورد کالا با درخواست شما برای ارسال سریعتر پس کرایه می گردد و کالابالا هزینه بسته بندی و ارسال داخلی تا شرکت حمل و نقل را پرداخت می کند.

باربری
در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می پذیرد . تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد . ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببرد . در این مورد کالا با درخواست شما برای ارسال سریعتر پس کرایه می گردد و کالابالا هزینه بسته بندی و ارسال داخلی تا شرکت حمل و نقل را پرداخت می کند.

پایانه
دستگاه هایی که از طریق ترمینال ارسال می شود توسط اتوبوس های ترمینال حمل شده و تحویل آن بستگی به زمان حرکت دارد. در این مورد کالا با درخواست شما برای ارسال سریعتر پس کرایه می گردد و کالابالا هزینه بسته بندی و ارسال داخلی تا شرکت حمل و نقل را پرداخت می کند.

برای مشتریان عزیز شهرستان های استان خوزستان، کالاهای سبک از طریق باربری های مجاز درون استانی و یا رانندگان مسیرهای بین شهری خطوط پایانه ارسال و به دست شما خواهد رسید. در این مورد کالا با درخواست شما برای ارسال سریعتر پس کرایه می گردد و کالابالا هزینه بسته بندی و ارسال داخلی تا شرکت حمل و نقل را پرداخت می کند.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. تیم لجستیک ما هر روز قبل از ساعت 13 عصر مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. تیم خدمات مشتریان کالابالا کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق آدرس http://itemtracking.post.ir/ با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر طرف قرارداد ارسال خواهد شد. متاسفانه اکثر این شرکت ها امکان ردگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، با استفاده از قبض و رسید تحویل کالا از شرکت مذبور تیم خدمات مشتریان راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.

محدوده شهر اهواز:
در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر اهواز توسط پیک موتوری و هزینه ارسال آن برای خرید بیش از 1 میلیون تومان (در صورت خرید و پرداخت آنلاین سفارش) رایگان است و برای خرید های کمتر از این مبلغ یا پرداخت در محل طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است و نیز زمان ارسال آن در سریعترین زمان ممکن بین 2 تا 5  ساعت میباشد.

ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان کالابالا، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.

(همچنین شما مشتریان عزیز با انتخاب گزینه تحویل حضوری در فاکتور خریدتان و مراجعه حضوری بعد از هماهنگی به محل تحویل کالای به دفتر فروشگاه کالابالا تشریف آورده تا ما با افتخار کالای شما را تقدیمتان نماییم.

در صورت هر گونه مشکل برای پیگیری مرسوله ها با شماره 32930233-061 داخلی101-102 تماس حاصل فرمایید.)

logo