هر چی رو دوست داری از کالابالا قسطی بخر

شرایط فروش اقساطی با کارت اعتباری ایران رنتر بدون نیاز به پرداخت چک

این روش با همکاری کالابالا و ایران رنتر انحام می شود. با مراجعه به ایران رنتر (لینک انتهای صفحه) مبلغ مورد نیاز و تعداد ماههای پرداخت اقساط را انتخاب نمایید و درخواست کارت اعتباری خرید اقساطی از فروشگاه کالابالا را ثبت نمایید و پس از بارگزاری مدارک هویتی خواسته شده و تایید توسط کارشناسان ایران رنتر، کارت اقساطی شما صادر می شود و پس از دریافت کارت می توانید سفارش خود را از کالابالا تحویل بگیرید.

برای این مورد نیازی به چک کارمندی یا گواهی کسر از حقوق ندارید و تمام مراحل درخواست بصورت آنلاین انجام می شود و پس از صدور کارت قرارداد شما به آدرس ثبت شده ارسال می شود.

  • در حال حاظر این روش ویژه ساکنین شهرهای اهواز، تـهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز، مازندران و قم میباشد .(بزودی تمامی شهر های ایران تحت پوشش قرار می گیرند)
  • سقف پرداخت تسهیلات در این روش حداکثر 10 میلیون تومان برای هر نفرمی باشد که در مرحله اول تا سقف 6 میلیون تومان و در صورت خوش حسابی تا 10 میلیون تومان تسهیلات ارائه می شود.
  • باز پرداخت تا ۱۲ ماه بدون و به انتخاب مشتری
  • جهت دریافت کارت و اطلاع از شرایط خرید و تکمیل فرم به لینک زیر مراجعه فرمایید.
  • ضمنا مشتریانی که ساکن شهر اهواز هستند برای ثبت نام علاوه بر سایت ایران رنتر می توانند با مدارک هویتی خود به دفتر کالابالا مراجعه نمایند تا همکاران ما ثبت نام آنها را انجام دهند.
You can`t add more product in compare