شرایط ویژه فروش اقساطی

هر چی رو دوست داری از کالابالا قسطی بخر

خرید اقساطی
خرید اقساطی
خرید اقساطی
خرید اقساط
خرید اقساطی

همه ی ما گاهی شده بنا به دلایلی مثل زمینه شغلی ،احتیاجات زندگی و علاقه ، قصد خرید وسیله ای داشته باشیم و به دلیل هزینه های بالا امکان تهیه آن را نداشته باشیم ، همچنین ممکن است فرصت کافی برای خرید هم نداشته باشیم به همین دلیل خرید بصورت اقساط بهترین گزینه است.

خرید قسطی مناسب ترین روش برای براورده کردن نیاز های شغلی و روزمره است در صورتی که شرایط خرید نقدی موجود نباشد.

فروشگاه کالابالا با سالها تجربه در زمینه عرضه کالا با توجه به وضعیت درآمد اقشار مختلف جامعه زمینه فروش اقساطی کلیه محصولات خود را با روشهای پرداخت متنوع فراهم آورده است تا شما مشتریان عزیز بتوانید از تسهیلات خرید اقساط با شرایط بسیار آسان بهره مند شوید.

در سیستم اقساطی کالابالا که با همکاری وبسایت ایران رنتر راه اندازی شده است هر کاربری از سراسر کشور می تواند کالاهای مورد نیاز خود را به صورت اقساط خرید کند.

خرید اقساطی

شرایط فروش اقساطی با کارت اعتباری ایران رنتر بدون نیاز به پرداخت چک

 این روش با همکاری کالابالا و ایران رنتر انحام می شود. با مراجعه به ایران رنتر (لینک انتهای صفحه) مبلغ مورد نیاز و تعداد ماههای پرداخت اقساط را انتخاب نمایید و درخواست کارت اعتباری خرید اقساطی از فروشگاه کالابالا را ثبت نمایید و پس از بارگزاری مدارک هویتی خواسته شده و تایید توسط کارشناسان ایران رنتر، کارت اقساطی شما صادر می شود و پس از دریافت کارت می توانید سفارش خود را از کالابالا تحویل بگیرید.

برای این مورد نیازی به چک کارمندی یا گواهی کسر از حقوق ندارید و تمام مراحل درخواست بصورت آنلاین انجام می شود و پس از صدور کارت قرارداد شما به آدرس ثبت شده ارسال می شود.

  • در حال حاظر این روش ویژه ساکنین شهرهای اهواز، تـهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز، مازندران و قم میباشد .(بزودی تمامی شهر های ایران تحت پوشش قرار می گیرند)
  • سقف پرداخت تسهیلات در این روش حداکثر 10 میلیون تومان برای هر نفرمی باشد که در مرحله اول تا سقف 6 میلیون تومان و در صورت خوش حسابی تا 10 میلیون تومان تسهیلات ارائه می شود.
  • باز پرداخت تا ۱۲ ماه بدون و به انتخاب مشتری
  • جهت دریافت کارت و اطلاع از شرایط خرید و تکمیل فرم به لینک زیر مراجعه فرمایید.
  • ضمنا مشتریانی که ساکن شهر اهواز هستند برای ثبت نام علاوه بر سایت ایران رنتر می توانند با مدارک هویتی خود به دفتر کالابالا مراجعه نمایند تا همکاران ما ثبت نام آنها را انجام دهند.