Xiaomi Redmi Note 7، Redmi Note 9S، Mi 8 و Mi 8 Proبه روزرسانی های جدید MIUI 12 را دریافت می کنند.

شیائومی به روزرسانی های جدید MIUI 12 را برای چندین دستگاه از جمله Redmi Note 7 ، Redmi Note 9S ، Mi 8 و Mi 8 Pro صادر کرده است. به روزرسانی ها شاخه های جهانی و روسی دستگاه ها را بر روی MIUI 12 قرار داده اند که همچنان آخرین سیستم عامل شیائومی است.

Xiaomi Redmi Note 9s

به روزرسانی MIUI 12 برای نسخه جهانی Redmi Note 9S به وضعیت پایدار رسیده است. (منبع تصویر: شیائومی)

ما فکر می کردیم که شیائومی Mi 8 Pro را فراموش کرده است ، اما اکنون گوشی را به MIUI 12 در شاخه های جهانی و روسی MIUI 12 ارتقا داده است. هر دو در حال حاضر به روز رسانی های بتا پایدار هستند ، اما شما می توانید بازیابی یا OTA را فلش کنید اگر می خواهید Mi 8 Pro خود را زودتر به روز کنید ، زیپ می شود.

به همین ترتیب ، شیائومی Mi 8 را در روسیه به MIUI 12 ارتقا داده است. این نیز به روزرسانی Stable Beta است ، اما Xiaomi Firmware Updater پیوندهای بارگیری را برای فایلهای فشرده بازیابی و OTA که Xiaomi در سرورهای خود میزبانی می کند ، منتشر کرده است.

در همین حال ، شیائومی به روزرسانی MIUI 12 را برای نسخه جهانی Redmi Note 7 نهایی کرده است. این شرکت ماه گذشته V12.0.1.0.QFGMIXM را به عنوان به روزرسانی پایدار Beta منتشر کرد ، اما سرانجام این به روزرسانی را برای همه گوشی های جهانی ارائه می دهد. V12.0.1.0.QFGMIXM اگر قبلاً وارد نشده باشد باید به عنوان OTA وارد شود.

به روزرسانی جهانی MIUI 12 برای Redmi Note 9S نیز به وضعیت پایدار رسیده است. پیش از این ، Xiaomi V12.0.1.0.QJWMIXM را به عنوان یک به روزرسانی Beta پایدار منتشر کرد ، اما اکنون این نسخه با V12.0.2.0.QJWMIXM جایگزین شده است. همین به روزرسانی به شعبه روسی MIUI نیز رسیده است ، اگرچه فعلاً در مرحله Stable Beta باقی مانده است.