Galaxy Z Flip2 در کنار Galaxy S21 رونمایی نخواهد شد

0
95

Galaxy Z Flip2 در کنار Galaxy S21 رونمایی نخواهد شد ، به جای آن پس از Q1 راه اندازی می شود.

معرفی پرچمداران جدید Galaxy S تا ژانویه طول کشید، اما گزارشی از The Elec حاکی از آن است که مدل جدید Galaxy Z Flip با  S21 در صحنه نخواهد پیوست. در واقع ، بعد از سه ماهه ژانویه-مارس رونمایی خواهد شد.

امسال گلکسی S20 و Z Flip در همان رویداد Unpacked در ماه فوریه رونمایی شدند. بنابراین ، این تصور وجود داشت که این برنامه برای سال آینده یکسان است ، اما به نظر می رسد سامسونگ در مورد راه اندازی مشترک تصمیمی گرفته است.

یک دلیل ممکن است گسترش وسایل آن باشد تا مانع از این شود که فروش همدیگر را کنترل کنند. به خصوص که در سال آینده با S21 Ultra که از S Pen پشتیبانی می کند ، هیچ حمایتی نخواهد داشت. در واقع ، این Galaxy Z Fold3 است که به عنوان تلفن برتر سامسونگ معرفی می شود. اما این نیمه دوم سال ۲۰۲۱ است.

Galaxy Z Flip2

سال آینده با سه مدل Galaxy S21 آغاز می شود. گزارش شده است که سامسونگ سفارش داده است که یک سری اولیه ۶ میلیون واحدی در روز عرضه داشته باشد. این تقریباً همانند سالهای گذشته است که سامسونگ انتظار دارد تلفن های تاشو سال آینده رشد کنند.

این شرکت خط تولید تاشو خود را تا حدود پنج مدل گسترش خواهد داد ، اما در مورد هیچ یک از این موارد غیر از Z Fold3 چیز زیادی نشنیده ایم. ما به سختی در مورد Z Flip2 چیزی شنیده ایم که اعتبار بیشتری به این گزارشات مربوط به تاخیر در عرضه می دهد.

به هر حال ، این فقط Z Flip نبود که در رویداد Unpacked در ماه فوریه حضور داشت ، سامسونگ همچنین  Galaxy Buds Plus  را اعلام کرد. جانشینان آنها که احتمالاً Galaxy Buds Beyond نامیده می شوند ، باید طبق برنامه به عنوان بخشی از رویداد S21 در ژانویه رونمایی شوند. آنها مقاومت بسیار خوبی در برابر آب خواهند داشت ، فعلاً خبری در مورد لغو نویز فعال نیست (توجه داشته باشید: Buds Live به جای دنباله جوانه ها + یک خط تولید جداگانه است).

منبع: https://www.sammobile.com/news/samsung-removes-galaxy-z-flip-2-next-unpacked-event