کالابلاگ
کیونپ از قطع vQTS خبر می دهد

کالابالا– کیونپ از قطع vQTS خبر می دهد. این بدان معناست که ، در حالی که کاربران هنوز هم می توانند VM هایی را که قبلاً بر روی این پلتفرم ساخته اند ، کار کنند ، اما دیگر توسط این شرکت پشتیبانی یا به روز نمی شوند. ماشین آلات با استفاده از QuTSCloud جدیدتر راه اندازی خواهد شد.

سرورهای متصل به شبکه NAS  یک راه حل مدیریت آشکار برای مقادیر بسیار زیاد داده هایی است که مشاغل بزرگ یا رو به رشد تولید می کنند. چگونه کارمندان می توانند در این اطلاعات کار کنند تا روی آن کار کنند؟ ماشین های مجازی  (VMs) یک جواب محبوب هستند.

آنها یک مسیر نسبتاً ساده به طیف وسیعی از رابط هایی هستند که به هر سازمان (یا حتی دفتر اسلحه سازی محل سکونت ، به همان اندازه که ممکن است مورد فزاینده ای باشد) نیاز دارند. علاوه بر این ، با توجه به منابع موجود در یک NAS به اندازه کافی جامع ، چندین VM می توانند با سهولت و به شیوه ای مقرون به صرفه اجرا شوند.

بر این اساس ، یک گروه خاص با دستگاه های چندگانه می تواند یک رابط استاندارد ، رایانه شخصی و مرکز رسانه را از همان NAS اجرا کند – و یک شبکه مجازی خصوصی را بین همه آنها بطور همزمان و بدون هزینه اضافی قابل توجه اجرا کند.

کیونپ یک سازنده NAS است که از زمان معرفی سری TS-x77 مبتنی بر Ryzen ، در سال 2017 سیستم vQTS را برای ایجاد VMs در سرورهای خود فراهم کرده است.

با این حال ، در آن زمان بود ، و این شرکت به پردازنده های دیگر و خالق جدیدتر QuTSCloud حرکت کرده است.

این نرم افزار با رابط های VM مانند KVM لینوکس ، VMware’s ESXiNow ، Hyper-V مایکروسافت و ایستگاه مجازی سازی کیونپ سازگار است ، همانطور که همتای قدیمی خود بود.

با این حال ، این شرکت اعلام کرده است که به طور رسمی از VQTS به عنوان تنها راه حل مجازی رسمی در محصولات NAS خود استفاده خواهد کرد.

این بدان معنی است که ، در حالی که VM های مبتنی بر سیستم قدیمی تر یک شبه خراب نمی شوند ، آنها پشتیبانی نرم افزاری مارک شده را از دست می دهند. علاوه بر این ، ماشین های QuTSCloud تنها نمونه هایی هستند که می توانند از آخرین نسخه های ایستگاه مجازی سازی (v3.4.6 و بعد از آن) استفاده کنند.