شیائومی Mi 11 Pro برای فناوری پیشرفته مشاهده صفحه با MIUI 12 همکاری می کند زیرا جزئیات چشمگیر دوربین را فاش می کند.

 

گوشی هوشمند پرچمدار شیائومی Mi 11 Pro ظاهراً از سیستم عامل MIUI 12 برای ارائه به کاربران با تجربه نمایشگر درجه یک صفحه نمایش مطابق با اطلاعات فاش شده استفاده می کند. علاوه بر این ، به نظر می رسد که مدل Pro سری Mi 11 آینده با برخی از سنسورهای دوربین جدی ، دارای لنز اصلی که حتی می تواند به ۲۰۰ مگاپیکسل نزدیک شود.

 


تصویر مفهومی شیائومی Mi 11 ساخته شده توسط طرفداران با نمایش تمام صفحه. (منبع تصویر: Easy Access Tech)

 

به نظر می رسد Digital Chat Station از نزدیک مراقب توسعه Xiaomi Mi 11 است و چند نکته جدید در مورد نسخه Pro مورد انتظار سری ارائه داده است که ممکن است حتی Xiaomi Mi 11 Pro نامگذاری نشده باشد. ظاهراً ، لنز اصلی می تواند تصاویر را (از طریق ۴ در ۱ پیکسل) به “تقریباً ۵۰ مگاپیکسل” تبدیل کند ، که نشان می دهد دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی یا حتی ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

راهنما همچنین اظهار داشت که سنسور تله فوتو Mi 11 Pro همچنین ممکن است از باند ۴ در ۱ پیکسل برای تولید تصاویر ۱۲ مگاپیکسلی استفاده کند ، این نشان می دهد که یک لنز تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی در آن وجود دارد ، اگرچه Digital Chat Station در مورد این جزئیات خاص مطمئن نیست. هیچ اطلاعات دیگری برای Xiaomi Mi 11 معمولی ارائه نشده است ، اگرچه اخیراً شایعه شده بود که پرچمدار احتمالی مجهز به اسنپدراگون ۸۷۵ از لنز فوق العاده زاویه ۴۸ مگاپیکسل بهره می برد.

در بالای اطلاعات دوربین ، همان منبع همچنین برخی از جزئیات مربوط به فن آوری های مشاهده را که باید در Xiaomi Mi 11 و Mi 11 Pro یافت می شود ، ارائه شده با حضور جدیدترین سیستم عامل MIUI 12 ، ارائه نکرد. برای شروع ، ظاهراً کاربران می توانند انتظار داشته باشند که از مزایای فناوری MEMC که از نرم افزار جبران حرکت برای ارائه تصویر متحرک روان استفاده می کند ، بهره مند شوند. همچنین اشاره شده است به “SDR زمان واقعی ویدئو به HDR و وضوح تصویر فوق العاده فیلم” در همان خطوط ارائه شده توسط سری OPPO Find X2 ، که به دلیل نمایشگر Ultra Vision مورد ستایش قرار گرفته است.

 

کالابالا