سری Xiaomi Redmi Note 9 5G برای اولین بار در تاریخ 24 نوامبر با برنامه جهانی به عنوان Redmi Note 9T و Redmi Note 9T Pro عرضه خواهد شد.

0
17

سری Xiaomi Redmi Note 9 5G برای اولین بار در تاریخ ۲۴ نوامبر با برنامه جهانی به عنوان Redmi Note 9T و Redmi Note 9T Pro عرضه  خواهد شد.

شیائومی تصمیم دارد تا تلفن های هوشمند بیشتری را تحت Redmi Note 9 منتشر کند – این بار دو نسخه Redmi Note 9 5G. ظاهراً شیائومی از گوشی های با پشتیبانی از Dimensity 800U و Snapdragon 750G با پشتیبانی ۲۴ نوامبر در چین رونمایی خواهد کرد. با این حال ، این دو مدل به ترتیب با نام های Redmi Note 9T و Redmi Note 9T Pro راهی بازار جهانی می شوند.

سری Redmi Note 9 5G هفته آینده وارد بازار می شود ، اما در سطح بین المللی با عنوان Redmi Note 9T عرضه می شود. (منبع تصویر: شیائومی)

شایعات مربوط به Redmi Note 9 5G از ماه ژوئن به طور حباب در آمده است. اخیراً ، TENAA دو SKU را با شماره مدل M2007J17C و M2007J22C ارائه داده است ، در حالی که تصور می شود این مجموعه از حدود ۱۰۰۰ CNY  (151دلار آمریکا) شروع می شود. ظاهراً ، شیائومی قرار است سری Redmi Note 9 5G را در ۲۴ نوامبر در چین راه اندازی کند ، اما نسخه های جهانی نیز وجود دارد.

به نظر می رسد شیائومی بر اساس كاهش Abhishek Yadav ، قصد دارد Redmi Note 9 5G را به عنوان Redmi Note 9T در سطح بین المللی به بازار عرضه كند ، كه به شركت كمك می كند تا حدودی آن را از سری Redmi Note 9 متمایز كند. از آنچه می توان گفت ، شیائومی Redmi Note 9T و Redmi Note 9T Pro را توسط چیپ ست ها و دوربین ها متمایز می کند. از یک طرف ، Redmi Note 9T سطح ابتدایی دارای یک MediaTek Dimensity 800U SoC ، همراه با یک دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی است. از طرف دیگر ، Snapdragon 750G کوالکام Redmi Note 9 Pro 5G را تأمین خواهد کرد که شیائومی با سنسور دوربین HM2 سامسونگ ۱۰۸ مگاپیکسلی جفت خواهد شد.

عجیب است که Redmi Note 9T و Redmi Note 9T Pro می توانند اندازه های مختلفی داشته باشند. طبق گفته های متعدد leaker ، مدل معمولی دارای صفحه نمایش ۶٫۵۳ اینچی خواهد بود ، در حالی که مدل Pro دارای صفحه ۶٫۶۷ اینچی است. علاوه بر این ، مدل معمولی دارای یک باتری کمی بزرگتر است ، البته با قابلیت شارژ پایین تر. مشخص نیست که شیائومی چه زمانی سری Redmi Note 9T را روانه بازار می کند ، اما احتمالاً به ما هشدار منصفانه ای از زمان برنامه ریزی این کار می دهد.