سری Samsung Galaxy S21 ممکن است به کاربران اجازه دهد قفل دستگاه های خود را با استفاده از نرم افزار صوتی سامسونگ باز کنند.

گزارش جدید حاکی از آن است که سامسونگ به کاربران اجازه می دهد قفل تلفن های هوشمند Galaxy S21 خود را از طریق نرم افزار صوتی سامسونگ باز کنند. انتظار می رود این ویژگی برای مدتی در انحصار One UI 3.1 باقی بماند. هنگامی که سامسونگ از گوشی های هوشمند در ژانویه ۲۰۲۱ رونمایی کرد ، باید درباره نحوه کار آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

سری Samsung Galaxy S21
ممکن است سامسونگ به شما اجازه دهد قفل تلفن هوشمند Galaxy S21 خود را با نرم افزار صوتی سامسونگ باز کنید

سری Samsung Galaxy S21 روش جدیدی برای احراز هویت بیومتریک ایجاد می کند. اگر رندرهای ارائه شده از تلفن های هوشمند در معرض خطر باشند ، ما می توانیم هرگونه راه حل مانند Face ID را رد کنیم ، زیرا صفحه نمایش فقط دوربین سلفی را در خود جای داده است. منابع آگاه به این موضوع به Sammobile گفته اند كه هر سه تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy S21 به کاربران اجازه می دهد قفل دستگاه های خود را با استفاده از نرم افزار صوتی سامسونگ باز کنند.

احتمالاً باز کردن قفل تلفن هوشمند Galaxy S21 با نرم افزار صوتی سامسونگ بخشی از One UI 3.1 خواهد بود. مثل همیشه ، پرچمداران سامسونگ H1 2021 با ویژگی های مختلفی آماده می شوند که برای مدتی منحصر به دستگاه ها باقی بمانند. طولی نکشید که ما به این موضوع پی بردیم ، زیرا انتظار می رود سامسونگ سری Galaxy S21 را در ژانویه ۲۰۲۱ راه اندازی کند.

شنیدن اینکه سامسونگ تصمیم گرفته است ویژگی قفل گشایی صدا را که مدتهاست از بین رفته است را  با Galaxy S21 بازگرداند کاملا جالب است. لایه دیگری از احراز هویت پس از صدور دستور باز کردن قفل بدون شک به وضعیت کمک خواهد کرد. یکی از راه های انجام این کار این است که کاربر به محض فراخوانی کلمه کلیدی (سلام ، Bixby، در این مورد) جمله کلیدی دوم را با صدای بلند بیان کند. داشتن یک کاربر با کلمه جدیدی که هر بار قفل تلفن بر روی صفحه نمایش داده می شود ، باید کل روند را تا حدودی ایمن کند.

کالابالا
منبع: سامسونگ