کالابلاگ
سخت افزار قوی با صفحه نمایش ضعیف را ارائه می دهد: Huawei P40 Lite 5G

کالابالا انتخاب تلفن های هوشمند 5G موجود با قیمتی کمتر از 500 یورو (587 دلار) به آرامی در حال افزایش است. جدیدترین دستگاه های این گروه شامل Huawei P40 Lite 5G است که می تواند درست مانند مدل های خواهر و برادرش بدون خدمات Google انجام دهد. با این حال ، کاربرانی که در این مسیر تغییر یافته قرار دارند ، مدت طولانی چیزی از دست نخواهند داد.

در سخت افزار ، هواوی همچنین نشان می دهد که یک تراشه با عملکرد خوب نباید گران باشد. HiSilicon Kirin 820 از لحاظ قیمت در تمامی معیارها بسیار خوب است و باعث افزایش چشمگیر نوار عملکرد برای گوشی های میان رده می شود. علاوه بر این ، یک سیستم چهار دوربین خوب نیز وجود دارد که می تواند با کیفیت کاملاً جذاب و جذاب از امتیازات خوبی برخوردار شود.

در حالی که گوشی هوشمند هواوی با ویژگیهای داخلی همه رو متقاعد می کند ، نمای بیرونی تصور دستگاه را از بین می برد. در مقایسه با دستگاه های لایت اولیه ، مواد کمی ارزان به نظر می رسند و عملکرد صفحه لمسی با توجه به ویژگی های کشویی بد یک فویل محافظ سخت تر می شود. نمایشگر همچنین قادر به متقاعد کردن کامل نیست

فقط می توانیم حدس بزنیم که آیا برخی از گوشه ها در اینجا بریده شده اند تا قیمت ادغام 5G را جبران کنند. کسانی که اکنون به این استاندارد ارتباطی موبایل احتیاج به پشتیبانی دارند و از بقیه مشخصات P40 Lite 5G رضایت دارند ، با عملکرد خوب و ماندگاری بالای باتری پاداش می گیرند. بررسی ما درباره Huawei P40 Lite 5G نشان می دهد تلفن هوشمند 5G دیگر چه چیزی را ارائه می دهد.