وبلاگ

مشخصات جدید ایسوس راگ فون 3 از طریق صدور گواهینامه NCC بدست آمده است

KALABALA

مشخصات جدید ایسوس راگ فون 3 از طریق صدور گواهینامه NCC  بدست آمده است :

ذخیره سازی 512 گیگابایت ، اسنپدراگون 865 پلاس و باتری ماموت 6000 میلی آمپر ساعت ، اما هیچ شارژ بی سیمی را ساپورت نمی­کند.

 

ایسوس راگ فون 3 اخیراً از پروسه صدور گواهینامه NCC تایوانی عبور کرد. اکنون از لیست NCC ،  می دانیم که گوشی گیمینگ آینده ایسوس دارای یک باتری 6000 میلی آمپر ساعتی ، اسنپدراگون 865 پلاس با کیفیت عالی کوالکام و 512 گیگابایت حافظه است و این بزرگترین مواردی هستند که از یک گوشی گیمینگ می توان انتظار داشت.

با توجه به لیست NCC ، ایسوس راگفون 3، باتری عظیم 6000 میلی آمپر ساعتی را به همراه دارد که با اسنپدراگون 865 پلاس و 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی جفت می شود. شایعات پیشین همچنین حاکی از این بود که ممکن است راگ فون 3 دارای 16 گیگابایت رم باشدکه گواهینامه NCC این را تأیید نمی کند.

این باتری ، همراه با چیپست پرچمدار  کوالکام ، باید یک تجربه بازی استثنایی در اندروید را ارائه دهد. شارژ سریع احتمالاً وجود خواهد داشت – در غیر این صورت ، بازی کننده های راگ فون 3 باید مدت زمان شارژ بسیار طولانی را ارائه دهند.

ASUS پیش از این ، راگ فون 3 را خسته کرده بود و نشان می داد که گوشی هوشمند بازی جدید در تاریخ 22 ژوئیه به بازار عرضه خواهد شد و از اسنپدراگون 865 پلاس بهره می برد. تریلر تیزر نشان می دهد که راگ فون 3 شامل ترکیب پرمخاطب بازی راگ و یک آرایش دوربین دوگانه در قسمت عقب است.

متأسفانه به نظر نمی رسد که شارژ بی سیم باعث کاهش این کار شده است. صرفنظر از آن، راگ فون 3 باید گیمرهای اندرویدی را راضی نگه دارد، حتی به عنوان برنامه های فشرده مانند انتشار Mudrunner روی سیستم عامل.

دیدگاهتان را بنویسید