وبلاگ

عرضه کمپرسور پرتابل هوای شیائومی در کشور هند

KALABALA

عرضه کپرسور پرتابل هوای شیائومی در کشور هند

کالابالا- شرکت شیائومی قصد دارد که کمپرسور پرتابل هوای خود در تاریخ ۱۵ جولای در کشور هند را عرضه کند و با این کار اکوسیستم محصولات خود را در این کشور گسترش بدهد.

 شرکت شیائومی در حال حاضر اکوسیستم محصولات خود را در کشور هند گسترش می دهد  و محصول جدید خود را در تاریخ ۱۵ جولای وارد بازار کشور هند می­کند.  این کمپرسور پرتابل هوا MIJIA نام دارد و در سال گذشته برای بار اول در کشور چین عرضه گردیده اما این بار شیائومی قصد دارد این محصول خود را در بازار هند عرضه کند. این محصول  با قیمت ۳۹.۹۹ یورو در انگلستان عرضه شده است.

طراحی این کمپرسور به گونه‌ای است که بتواند مورد استفاده نازل‌های مختلفی قرار بگیرد. بدنه این محصول بسیار کوچک و فشرده است بنابراین به راحتی قابل حمل است و با حمل آسان در وقت نیز صرفه جویی می شود. این دستگاه تقریبا ۱۲×۷×۴.۵ سانتی‌متر است. شارژر این دستگاه میکرو یو‌اس‌بی است و دامنه فشار‌ آن 0.2-10.3 bar / 3-150psi است. 

کمپرسور پرتابل هوا شیائومی دارای شارژر ۵ ولت و ۲ آمپری است و باتری ۲۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی آن در کمتر از سه ساعت شارژ می‌شود. از بهترین ویژگی‌های این دستگاه، می توان صدای بسیار کم آن اشاره کرد و از فاصله یک متری دستگاه، صدایی کمتر از ۸۰ دسیبل شنیده می‌شود. زمانی که مخزن دستگاه کاملا پر شود، عملکرد آن به صورت خودکار متوقف  خواهد شد.

فشرده ساز هوا (به انگلیسی Air compressor) دستگاهی است که برای تبدیل قدرت یا انرژی (که معمولاً از موتور الکتریکی ، موتور دیزل و موتور بنزینی بدست می آید) که به انرژی جنبشی استفاده می شود. این دستگاه با فشرده سازی هوا کار می کند و هوای فشرده شده به سرعت آزاد شده و نیروی زیادی ایجاد می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید