نحوه پرداخت هزینه ها

سوالات پیش از خرید
در این قسمت اطلاعات کاملی در زمینه نحوه خرید ، نحوه پرداخت و امنیت پرداخت  قرار داده ایم.

۱) هزینه سفارش را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

شما می توانید به صورت اینترنتی با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهید .

۲) با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توانم هزینه سفارش را پرداخت کنم؟
شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب  هزینه سفارش را به صورت آنلاین و امن پرداخت کنید.

تمامی بانک‌های : آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.

۳) پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت جهت خرید کالا امن است؟
 پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با این وجود  شما برای خرید از سایتهای اینترنتی  برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:

  ۱- با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

  ۲- قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

  ۳- برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

از حسن توجه شما مشتریان عزیز به فروشگاه اینترنتی کالابالا سپاسگزاریم

فروشگاه اینترنتی کالابالا همواره بدنبال کالاهایی با قیمت واقعی و حذف واسطه ها در تهیه کالاها می باشد.تمامی کالاها از نمایندگی های معتبر تهیه می شوند و بدلیل تعدد محصولات و برندها تغییر قیمت بعضی از کالاها بالاخص در حوزه کالاهای دیجیتال به گونه ایست که بعضا در روز چند بار تغییر می کنند لذا مشتریان عزیز حتما قبل از خرید محصول با پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و از موجودی  اطلاع حاصل نمایند.