رپورتاژ اگهی کالا بالا

 

 

خرید لپ تاپ از فروشگاه های اینترنتی معتبر

خرید لپ تاپ از فروشگاه های اینترنتی معتبر

یکی از دغدغه های امروزی خرید لوازم الکترونیکی از معتبرترین فروشگاهها است.خیلی از افراد در شهر های  بزرگ نمیتوانند به همه جا سر بزند و همه ی مغازه ها را بررسی کنند تا بلکه جنس مورد نظر خود را پیدا کنند. براساس تجربیاتی که از خرید داریم خرید حضوری زمان بسیار زیادی به خود اختصاص میدهد بعضی از افراد هم به علت مشغله ی کاری یا بیماری و … امکان خرید حضوری را ندارند.در واقع خرید اینترنتی یک شانس بزرگی است برای این افراد. در این مقاله فروشگاه اینترنتی کالابالا را  مد نظر قرار داده ایم.  میتوان به فروشگاه اینترنتی اهواز مراجعه کرد و  برای خرید لپ تاپ، خرید تبلت و خرید موبایل تحقیقات کامل انجام داد و پس از بررسی کردن محصول مورد نظر خود را از هرکجای کشور سفارش داد.در این صورت میتوان در هر ساعاتی از شبانه روز به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کالابالا  درخواست سفارش  کرد و منتظر تحویل ماند. یکی از ویژگی های برتری که فروشگاههای اینترنتی دارند نظر سنجی است که از مشتری خود دارند که نکته ی مثبتی است برای بهبود عملکرد هایشان.

 

بارزترین ویژگی ها  برای خرید لپ تاپ  

  

بارزترین ویژگی ها  برای خرید لپ تاپ

با اینکه لپ تاپ ها به اندازه ی کافی سبک و قابل حمل هستند ولی ظاهرا خرید تبلت و خرید موبایل از خرید لپ تاپ ها پیشی گرفته است و علت آن میتواند بحث اندازه باشد چون موبایل و تبلت بسیار خوش دست هستند. با این حال خرید لپ تاپ بسیاری از کارها از قبیل خواندن یا نوشتن یک تحقیق طولانی،کار کردن با انواع نرم افزار ها و سرگرمی ها را برای مخاطب آسان تر میکند.هنگام خرید لپ تاپ باید نیازهای خود را سنجید،مثلا کسی که میخواهد برای طراحی و معماری از لپ تاپ استفاده کند باید به cpu  آن توجه کند که معمولا سی پی یو corei5  و corei7 به اینگونه افراد پیشنهاد میشود.برای کسانی که از لپ تاپ استفاده چندانی نمی کنند سی پی یو corei4  مناسب تر است.سبک بودن و باریک بودن مشخصه هایی است که مشتریان را در خرید لپ تاپ،خرید تبلت و خرید موبایل را تحت تاثیر قرار داده است.همانطور که گفته شد اکثریت مردم جذب این ویژگی شده و یکی از اولویت هایشان در هنگام خرید است.یک اصل دیگری که برای خود من در خرید لپ تاپ جالب توجه است کیبورد آن است.کسانی که کارشان تایپ کردن و جستجو و تحقیق است قطعا دوست دارند صفحه کلید لپ تاپ شان روان باشد چون زمان زیادی با آنها سپری میکنند پس این یک مساله ی مهمی است  که تولید کنندگان لپ تاپ میتوانند توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

 

تفاوت بین خرید لپ تاپ و خرید تبلت

تفاوت بین خرید لپ تاپ و خرید تبلت

در هنگام خرید لپ تاپ و خرید تبلت اکثرا افراد بر سر دوراهی قرار میگیرند.اولین چیزی که فکر همه را درگیر میکند سبک وزن بودن و ظریف بودن تبلت است که با پیشرفت علم لپ تاپ ها نیز با وزن سبک و با ظاهری ظریف وارد بازار شده اند و این تفاوت رو کمرنگ کرده اند. میتوان بر اساس تجربه های دیگران با دید بازتری به این موضوعات نگاه کرد و خرید مناسبی داشت.قدرت و عملکرد لپ تاپ یا تبلت  میتواند مرز میان این دو دستگاه باشد. از همه ی جوانب باید در نظر گرفت که با قدرت پردازنده هایی که هر کدام دارند کار کردن با لپ تاپ میتواند کمک کننده باشد یا تبلت؟. امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر لپ تاپ ها مجهز به صفحه کلید لمسی هستند و کارکردن با آنها به راحتی انجام میشود.تبلت نیز از این ویژگی برخوردار است و تقریبا در یک رده بندی قرار میگیرند.ظرفیت حافظه ی دستگاه دیگر موارد در هنگام خرید لپ تاپ و خرید تبلت است.بسیاری از تبلت ها از حافظه ی بسیار قوی برخوردارند و میتواند رقابتی با لپ تاپ ها داشته باشند.انعطاف پذیر بودن و نصب لوازم جانبی،نصب انواع نرم افزار ها و… فرق بین تبلت و لپ تاپ را نمایان می کند. مهم ترین موردی که میتواند تاثیر زیادی در انتخاب داشته باشد قیمت خرید است.خرید لپ تاپ و  تبلت  با قیمت و کیفیت مناسب  پارامترهایی هستند که هر خریداری باید به آن توجه کند تا در نهایت رضایت کافی از دستگاه خود داشته باشد.