راهنمایی خرید ریش تراش

با سلام و درود دوباره خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی فروشگاه اینترنتی کالابالا ، در وبلاگ کالابالا با یک پست جذاب دیگر در خدمت شما هستیم.

راهنمایی خرید ریش تراش

 انتخاب نوع ریش تراش اصلی ترین مرحله انتخاب آن است. یکی از مهمترین عوارض اصلاح صورت با تیغ از بین رفتن بعضی از سلول های زنده پوست در اثر تماس مستقیم با تیغ است که این مسئله باعث بین رفتن شادابی پوست و مسائلی همچون خارش و بروز جوش های چرکی منجر می گردد.

یکی از قابلیت های مهم یک ریش تراش  این است که به راحتی قابل حمل برای مسافرت و جا به جایی هستند و به دلیل قابل شارژ بودن آنها مشکلی از این بابت نمی باشد. با سرعت گرفتن فعالیت‌های روزمره در دنیای امروزی، انسان‌ها برای اموری از جمله آراستگی ظاهر خود به دنبال راه‌هایی برای صرفه جویی در وقت هستند. علاوه بر صرفه جویی در زمان، ماشین‌های اصلاح برقی می‌توانند به راحتی نقاطی از صورت که در دسترس نیست یا از جنس پوست نازک ‌تری برخوردار است، اصلاح کند.

 

 

انواع ریش تراش بر اساس نوع تیغه‌ی آن

عموما ریش تراش‌ها دارای دو نوع تیغه‌ی برش دوار و فویلی (ورقه‌ای) هستند که هر کدام از این دو نوع طرفداران خاصی دارند. مکانیزم عملکرد این دو نوع با هم فرق دارد .

 

ماشین  ریش تراش دوار

ماشین‌های ریش تراش با مکانیزم تیغه‌های دوار، با وجود  تیغه‌هایی دایره‌ای شکل ، باعث تجربه اصلاحی تمیز و مطبوع را برای شما به وجود می آورند.

 همچنین این مدل، این امکان را به شما می دهد که در همه جهت‌‌ها صورت خود را اصلاح کنید. موتور این نوع از ریش تراش صدای کمتری نسبت به مدل‌های فویلی دارد که اصلاح موهای بلند را راحت می سازد. این ماشین‌ها برای کسانی مناسب که که هر روز صورت خود را اصلاح نمی کنند.

 

ماشین  ریش تراش فویلی

ماشین های ریش تراش فویلی دارای تیغه های نوسانی در پشت ورقه‌های فلزی است. قسمت فویلی، مو را بلند کرده و آن را به سمت تیغ می برد .ماشین‌های اصلاح فویلی معمولا با سه یا چهار تیغه همرا هستند وجود تیغه‌های زیاد باعث یک اصلاح مطبوع می شود. این ماشین دارای صدای بلندی است و برای کوتاه کردن موهای بلند  مناسب نیست.

هنگام خرید ریش تراش باید به چه ویژگی هایی توجه کرد:

  • اندازه کوتاهی مو: با استفاده از برخی ماشین‌های ریش تراش فقط میتوان حالت خط انداختن به ریش داد؛ بنابراین باید ماشینی انتخاب نمود که همه امکانات لازم برای اصلاح را داشته باشد تا مجبور نباشد از یک ابزار کمکی دیگر برای اصلاح صورت خود بهره گیرید.
  • قابلیت استفاده با سیم: امکان استفاده از دستگاه با سیم یکی از ویژگی های مهم انواع ریش تراش محسوب می شود زیرا  ممکن است در زمان استفاده از ماشین ریش تراش شارژ دستگاه تمام شود.
  • شانه‌های مو: اگر خواهان این هستید که موهای صورت شما حفظ شود ولی تمایل به اصلاح با مدل خاصی هستید باید به دنبال دستگاهی باشید که دارای قرارگیری شانه‌ با درجه‌های مختلف باشد.

 

  • قابلیت ضد آب
  • ماشین های ریش تراش با قابلیت ضد آب به شما کمک می‌کند که پس از اصلاح به راحتی بتوانید آن را تمیز کنید.برای تمیز کردنش راحت باشید . البته باید دقت کرد  که مقاومت در برابر نفوذ آب  دارای درجه بندی است و بدین منظور باید به توضیحات سازنده توجه نمود.

شما کاربران گرامی در صورتی که هرگونه : نظر ، پیشنهاد ، انتقاد و یا سوالی در خصوص این پست داشتید ، میتوانید از بخش نظرات سایت استفاده نمایید ، ما به تمامی نظرات و دیدگاه های شما در خصوص این پست ، پاسخ خواهیم داد .